Bu Proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti
tarafından finanse edilmektedir.

İşletmemiz


VOC Test Merkezleri II Hibe Programı kapsamında MTSO Personel Belgelendirme Merkezi Kurulumu ve İşletilmesi Projesi ile kurulma çalışmalarına başlanılan YFM Personel Sınav ve Belgelendirme Merkezi, TR62 (Adana, Mersin) bölgesinde iş piyasasının talep ettiği nitelikli ve belgeli iş gücünü yetiştirmek ve geliştirmek amacı ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olan YFM Lojistik Organizasyon ve Turizm Tic. ve Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuş olan bir belgelendirme merkezidir.

Merkezimizde komite üyelerimiz dahil toplam 31 personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İlk etapta sınırlı sayıda meslek dalında hizmet verecek olan merkezimizin, ileride TR62 (Adana, Mersin) bölgesinin ihtiyaç duyduğu birçok diğer meslek dalında hizmet vermesi planlanmıştır. Merkezimiz sunduğu hizmetleri bağımsız, doğru, zamanında gerçekleştirerek, güvenilirlik, liderlik, bilimsellik ve sürekli eğitim prensipleri çerçevesinde çalışanlarımızın görevleriyle ilgili tüm kalite gerekliliklerini öğrenmeleri ve faaliyetlerinde uygulamalarını sağlayarak hizmet kalitemizin düzeyini arttırmak ve sürekliliğini sağlamayı amaç edinmiştir.

 


Bu yayın Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu yayın içeriğinden yalnızca YFM Belgelendirme sorumludur ve bu içerik
hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti'nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.