Bu Proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti
tarafından finanse edilmektedir.

Kalite Politikamız


YFM LOJİSTİK ORGANİZASYON VE TURİZM TİC. VE LTD. ŞTİ.’ ye  bağlı YFM Personel Sınav ve Belgelendirme Merkezimiz; sunduğu hizmetleri bağımsız, doğru, zamanında gerçekleştirerek,  güvenilirlik, liderlik, bilimsellik ve sürekli eğitim prensipleri çerçevesinde çalışanlarımızın görevleriyle ilgili tüm kalite gerekliliklerini öğrenmeleri ve faaliyetlerinde uygulamalarını sağlayarak hizmet kalitemizin düzeyini arttırmak ve sürekliliğini sağlamayı amaç edinmiştir.

Hizmetlerimizin geliştirilmesi ve sunulmasında, müşteri istek ve beklentilerini göz önünde bulundurmaya odaklanarak tarafsızlık, yeterlilik, sorumluluk, açıklık, gizlilik ve şikâyetlerin çözümlenmesi prensipleri çerçevesinde hizmet sunduğumuz firma ve kurumlara katma değer yaratmaktır.

YFM Personel Sınav ve Belgelendirme Merkezi olarak bütün faaliyetlerimizde, kararları ve faaliyetleri etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer baskılardan uzak ve tarafsız hizmet vermek, hizmetlerimizin tarafsızlığını tehdit edebilecek çıkar çatışmalarını düzenli olarak analiz etmek ve tüm personelimiz tarafından bu analizin anlaşılmasını sağlayarak, TS EN ISO/IEC 17024 standartlarının gereklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlayarak,sistemimizisürekli iyileştirmek, yasal şartlara, ulusal ve uluslararası kurallara göre müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına paralel olarak eğitilmiş ve yeterliliği tanımlanmış personeller tarafındanbelgelendirmehizmetleri vermek kurum kültürümüzdür.

                                                                                                                                                                             Genel Müdür 

                                                                                                                                                                         Abdulkadir DÖLEK

                                                                                                                                                                              15.11.2017


Bu yayın Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu yayın içeriğinden yalnızca YFM Belgelendirme sorumludur ve bu içerik
hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti'nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.